Fotowoltaika - Kamienica

benjamin-jopen-p2GuLUu79Rg-unsplash1 252

Systemy fotowoltaiczne Kamienica od Green-Tech – dlaczego warto?

Fotowoltaika domowa, dla firm lub rolnictwa zapewni Ci łatwy dostęp do darmowej energii z promieni słonecznych – pod warunkiem że instalacja zostanie wykonana prawidłowo i zgodnie z Twoimi potrzebami. Właśnie dlatego warto przeprowadzić tę inwestycję z fachowcami, którzy nie tylko znają się na montażu, lecz także wiedzą, jak odpowiedzieć na każde z Twoich pytań. Rozwieją też wszystkie Twoje wątpliwości.

Dzięki temu będziesz bezproblemowo korzystać z fotowoltaiki na co dzień oraz odczujesz wszystkie związane z tym korzyści. Zapewnisz sobie realne oszczędności w rachunkach za prąd, a także zadbasz o środowisko naturalne.


Panele fotowoltaiczne Kamienica – sprawdzona firma i solidny montaż

Gdy decydujesz się na inwestycję w fotowoltaikę, zapewne zależy Ci na jak najszybszym montażu instalacji oraz na tym, by moduły dostarczały Ci zadowalającą ilość prądu. Sprawdź, jak to osiągnąć!

Podczas prac projektowych i montażowych związanych z fotowoltaiką działamy w kilku etapach:

  1. ico

    Zapoznajemy się z Twoimi potrzebami – analizujemy zapotrzebowanie na energię z fotowoltaiki i rozmawiamy z Tobą na temat warunków panujących na Twojej posesji.

  2. ico

    Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy projekt uwzględniający zapotrzebowanie energetyczne, a także Twoje możliwości finansowe.

  3. ico

    Przeprowadzamy montaż – pracami zajmują się doświadczeni instalatorzy i elektrycy, którzy zadbają o profesjonalną i szybką realizację.

Nie tylko zajmujemy się sprzedażą fotowoltaiki, lecz także wszelkimi kwestiami związanymi z podpisaniem umowy z Zakładem Energetycznym i przeprowadzamy proces pozyskiwania dotacji. Możesz liczyć na nas również w przypadku ubiegania się o korzystne warunki kredytu lub leasingowania.

Rozważasz inwestycję w fotowoltaikę już od jakiegoś czasu? Jeśli tak, na pewno wiesz, jak ważny jest wybór solidnej, godnej zaufania firmy. Tylko w ten sposób sprawisz, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednio dobrana do potrzeb, wydajna i gotowa do pracy przez wiele lat.

A może dopiero zaczynasz interesować się tematem fotowoltaiki? Na tym etapie szczególnie potrzebujesz wsparcia profesjonalistów – takich jak Green-Tech. I to niezależnie od tego, czy potrzebujesz prądu z odnawialnych źródeł energii dla swojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Dzięki wieloletniej obecności na rynku fotowoltaiki zaproponujemy Ci nowoczesne, oszczędne i wydajne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Green-Tech to stabilna firma z doświadczeniem, której możesz powierzyć wszystkie kwestie związane z przygotowaniem i montażem instalacji PV – od projektu, poprzez pozyskanie dotacji, montaż, aż po formalności związane z przyłączeniem do sieci.


Cena instalacji fotowoltaicznej Kamienica – co wpływa na cenę?

Koszt zakupu i montażu systemu fotowoltaicznego zależy przede wszystkim od mocy instalacji.

Moc paneli w fotowoltaice powinna być dopasowana do Twojego zapotrzebowania na energię. Musi także uwzględniać ilość dostępnego miejsca na dachu lub terenie w otoczeniu domu.

Cena instalacji fotowoltaicznej zależy od warunków w miejscu montażu, np. od kształtu dachu lub od znajdujących się na nim dodatkowych elementów.

To wszystko sprawia, że do wyceny potrzebujesz specjalistów od fotowoltaiki, którzy uwzględnią wszystkie aspekty związane z kosztami. Zróżnicowanie cenowe jest jednak jednocześnie zaletą – szeroki wybór oznacza, że dopasujemy instalację i jej elementy do Twoich możliwości finansowych.


Dofinansowanie fotowoltaiki Kamienica – pomożemy Ci je uzyskać!

Twoja inwestycja w fotowoltaikę zwróci się szybciej, jeśli część kosztów pokryjesz z dotacji. Oprócz aktualnej edycji programu dofinansowania fotowoltaiki „Mój Prąd” masz też możliwość pozyskania środków z innych źródeł, w zależności od tego, jakie warunki spełniasz.

Nie wiesz, jaką formę dotacji wybrać? Obawiasz się, że kwestie związane z formalnościami będą dla Ciebie zbyt trudne? Skorzystaj z naszej pomocy! Dzięki temu oszczędzisz czas i unikniesz ryzyka błędów formalnych przy wypełnianiu wniosku.

Ubieganie się o dotacje z Green-Tech się opłaca! Przykładowo w przypadku budowy mikroinstalacji PV z dofinansowaniem w ramach bieżącej edycji programu „Mój Prąd” możesz liczyć na zwrot do 50% kosztów kwalifikowalnych.

Doradzimy Ci także przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, aby wymagało ono od Ciebie jak najmniejszego wkładu własnego. Pozwoli Ci to szybko uzyskać zwrot z inwestycji w fotowoltaikę.

Masz pytania? Jesteśmy gotowi, by na nie odpowiedzieć. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a na pewno Ci pomożemy!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach

Zapytaj o ofertę