Fotowoltaika klientów indywidualnych

Odnawialne źródła energii - pojęcie to już dawno przestało brzmieć futurystycznie. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na wybór rozwiązań tego typu, korzystniejszych nie tylko dla samego środowiska naturalnego, ale także domowych budżetów.

Jednym z nich jest bez wątpienia fotowoltaika. Jako firma specjalizująca się w tej branży doskonale zdajemy sobie sprawę z zainteresowania, jakim cieszy się ten sposób pozyskiwania energii elektrycznej. Pozostajemy otwarci na potrzeby prosumentów zdecydowanych na zmianę w dotychczasowym zarządzaniu rachunkami za prąd. Prezentujemy więc ofertę skrojoną na miarę indywidualnych oczekiwań każdego z nich. Dowiedz się więcej o naszej usłudze. Zdecyduj, czy w Twoim domu również mają pojawić się nowoczesność i oszczędność.

Fotowoltaika dla klientów indywidualnych - korzyści dla Ciebie

Inwestycja na lata, która się opłaca - zapewne jako potencjalny prosument niejednokrotnie słyszałeś taką opinię na temat fotowoltaiki. Jest to jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Prognozy analityków mówią zresztą, że to właśnie ten sektor przyczyni się do wzrostu mocy energii pozyskiwanej ze źródeł odnawialnych. Coraz więcej osób podejmuje decyzję o zamontowaniu paneli słonecznych. Dostosowanie instalacji elektrycznej do nowego systemu nie jest skomplikowane, a kwestie formalne nie sprawiają prosumentom tylu problemów, co jeszcze jakiś czas. Zresztą, nawet jeśli któreś z wymogów nie byłyby do końca jasne, zawsze można liczyć na nasze wsparcie w tym zakresie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do korzyści wynikających ze stosowania fotowoltaiki w przypadku klientów indywidualnych zaliczyć należy również niezależność energetyczną, która w ostatnich czasach nabiera coraz większego znaczenia. Produkcja prądu odbywa się na podstawie starannie obliczonego zapotrzebowania. Właściciele budynków jednorodzinnych produkują dokładnie tyle prądu, ile potrzeba do prowadzenia gospodarstwa domowego - działania sprzętu RTV i AGD, narzędzi, systemów ogrzewania czy klimatyzacji. Wreszcie, fotowoltaika pozwala w pełni uniezależnić się od cen regulowanych przez dostawców prądu, które z miesiąca na miesiąc są coraz wyższe i nic nie wskazuje na to, aby miały się unormować.

Łatwość w zarządzaniu domowym systemem pozyskiwania energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych to kolejna zaleta, którą warto mieć na uwadze podczas wyboru fotowoltaiki. Klienci indywidualni bardzo doceniają niemal bezobsługowe działanie modułów. To możliwe nie tylko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom proponowanym przez producentów paneli, ale także projektantów i monterów - czyli nas.

 

To wszystko sprowadza się do jednego: oszczędności. Inwestycja zwraca się w ciągu kilku lat, niezależność energetyczna zostaje zapewniona, a zyski okazują się w pełni policzalne. Klienci indywidualni, którzy decydują się na takie rozwiązanie, korzystają po prostu z tego, co powszechnie dostępne - czyli słońca. Jedyne, czego potrzebują, to odpowiednio zaprojektowana i zamontowana fotowoltaika. Po zwrocie kosztów to niewyczerpane źródło energii jest bowiem w pełni darmowe.

Kto powinien zdecydować się na panele słoneczne?

 

Fotowoltaika jest szczególnie polecana właścicielom małych domów jednorodzinnych, których zapotrzebowanie na energię elektryczną jest stosunkowo niewielkie, ale wciąż bardzo istotne dla funkcjonowania gospodarstwa domowego. Inwestycja w panele słoneczne zwraca się też zdecydowanie szybciej niż w przypadku klientów biznesowych, a co za tym idzie, koszty zaprojektowania, zakupu oraz montażu modułów - okazują się tańsze. Zgodnie z sugestiami producentów, nowoczesny system pozostaje wydajny nawet przez 25 lat. Trudno to samo powiedzieć o innych stosowanych rozwiązaniach. Zwłaszcza, że fotowoltaikę można wykorzystać również do ogrzewania budynków mieszkalnych – na przykład w połączeniu z pompą ciepła lub przy wykorzystaniu systemów grzewczych działających na prąd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z odnawialnymi źródłami energii, rozważasz zastosowanie ekologicznych systemów pozyskiwania prądu, a najsilniej przemawia do Ciebie fotowoltaika - zostań naszym Klientem Indywidualnym!

Green-Tech Sp. z o.o.

Niedźwiedź 180

34-735 Niedźwiedź

 

Telefony kontaktowe:

Biuro:

+48 18 473 18 62

Instalacje fotowoltaiczne:

+48 531 831 555

+48 530 821 814

 

Email: sklep@green-tech.com.pl

Wyślij nam wiadomość!