O firmie

W branży OZE - Odnawialnych Źródeł Energii specjalizujemy się od 2010 roku. W całym tym okresie wykonaliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych sieciowych oraz kilkadziesiąt instalacji hybrydowych i wyspowych. Głównym założeniem działalności naszej firmy jest maksymalne wykorzystanie energii słonecznej i przekształcenie jej na energię elektryczną.

 

Finanse mają znaczenie!

Wyobraź sobie świat, w którym część zarobionych przez Ciebie pieniędzy zostaje w portfelu lub idzie na Twoje konto oszczędnościowe. Pełen zwrot inwestycji w instalacje fotowoltaiczne sprawia, że podstawowe rachunki i opłaty za prąd zmieniają się diametralnie - znikają! Dobrze przemyślany montaż paneli może wręcz wygenerować nadwyżkę, którą można odsprzedać do Zakładu Energetycznego lub wykorzystać w dowolny sposób.

 

Od początków istnienia naszej firmy zaznaczamy, jak opłacalna i pomocna w zarządzaniu domowym budżetem jest fotowoltaika. Jest to szczególnie istotne we współczesnych czasach, kiedy praktycznie bez przerw korzystamy z urządzeń elektronicznych.


Pragniemy wykonywać naszą pracę jak najlepiej i chcemy dostarczać każdej rodzinie, przedsiębiorstwu czy gospodarstwu, spersonalizowany projekt fotowoltaiki. Wychodzimy również naprzeciw osób z mniejszym budżetem (możliwość spłaty ratalnej), doradzamy opierając się na wieloletnim doświadczeniu, a także słuchamy potrzeb naszych Klientów. Posiadamy ekipę projektantów, doradców i montażystów, których nieustanna praktyka i współpraca z Klientami sprawia, że są godnymi zaufania fachowcami.


Panele fotowoltaiczne przyszłością całej planety

Obecnie da się zaobserwować wzrost zainteresowania OZE, ponieważ konwencjonalne źródła energii są coraz bardziej niepewne. Równocześnie, zmiany klimatyczne wyraźnie sygnalizują, że ludzkość powinna zacząć inwestować w takie rodzaje energii, które są stabilne, nie eksploatują naturalnych złóż ziemskich oraz są bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i dla ludzi.


Stań na straży zdrowia planety i swoich bliskich, zaoszczędź na to, co naprawdę jest do Was ważne i ciesz się w pełni niezależnym życiem!

W czym się specjalizujemy?

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne kompleksowo;

 • Badamy możliwości techniczne i prawne wykonania instalacji fotowoltaicznej.
 • Oceniamy realny zysk z zainstalowanej instalacji.
 • Oszacowujemy czas zwrotu inwestycji.
 • Wykonujemy instalację fotowoltaiczną.
 • Przygotowujemy dokumentację zgłoszeniową i zgłaszamy wykonaną instalację do Zakładu Energetycznego.
 • Monitorujemy zdalnie w okresie gwarancji poprawność działania każdej wykonanej przez nas instalacji fotowoltaicznej dzięki czemu zarówno nasi klienci jak i my sami mamy pewność, że instalacja pracuje w sposób prawidłowy. 

W ramach naszej specjalizacji oferujemy:

 •  Prace projektowe, oceniamy możliwości techniczne i prawne podłączenia instalacji fotowoltaicznej.
 •  Prace wysokościowe / dekarskie związane z montażem paneli fotowoltaicznych oraz wzmocnieniem więźby dachowej.
 •  Prace elektryczne związane z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej .
 •  Prace elektryczne, przeróbki instalacyjne, przyłącza
 •  Przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowej
 •  Serwis i audyt istniejących instalacji fotowoltaicznych