Pompy ciepła - Spytkowice

image

Budujesz nowy dom, a może planujesz wymianę starej instalacji grzewczej w budynku? To doskonały moment, by poznać korzyści, jakie zapewnią Ci pompy ciepła. Dzięki energii odnawialnej pozyskiwanej z otoczenia nie tylko ogrzejesz budynek, lecz także podgrzejesz wodę użytkową. Pompa ciepła to inwestycja na lata – zrealizuj ją z nami, a przekonasz się, jak wygodne może być ogrzewanie domu!

Cena pompy ciepła Spytkowice – jaki jest koszt takiego rozwiązania?

Koszty zakupu i montażu pompy ciepła są różne w zależności od tego, jaki rodzaj urządzenia wybierzesz.

W naszej ofercie znajdziesz powietrzne pompy ciepła. Ich atut to niższa cena w porównaniu do pomp gruntowych. Zaletą pomp powietrznych jest też łatwy montaż – ich dolnym źródłem ciepła jest powietrze, dzięki czemu mogą być one umieszczone na powierzchni, na zewnątrz budynku.

Na koszty inwestycji w pompę ciepła ma wpływ także wielkość domu. W zależności od tego, jaka jest powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń, będziesz potrzebować pompy o określonej mocy, co przekłada się na cenę urządzenia. Istotne są również parametry budynku, w tym jego klasa energetyczna.

Nie wiesz, jaką klasę energetyczną ma Twój dom? Wykonamy dla Ciebie analizę, która da Ci odpowiedź na to pytanie!

Pompy ciepła wymagają dodatkowego zasilania energią elektryczną. Ze względu na sposób działania nie potrzebują jednak dużych ilości prądu. Nie musisz zatem obawiać się wzrostu wydatków na energię. Możesz za to liczyć na oszczędności w porównaniu z innymi systemami grzewczymi – wybierając pompę ciepła, nie będziesz płacić za gaz czy paliwa stałe.

Nie wiesz, jaki rodzaj pompy najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. Oprócz montażu pomp ciepła zapewniamy też doradztwo już od najwcześniejszego etapu, gdy dopiero zastanawiasz się nad wyborem optymalnych rozwiązań. Dowiemy się, jakie są potrzeby domowników, i na tej podstawie zaproponujemy Ci wydajną pompę grzewczą o idealnie dobranych parametrach.


Montaż pompy ciepła Spytkowice – solidna instalacja na lata

System pomp grzewczych uwolni Cię także od obowiązków, które towarzyszą korzystaniu z konwencjonalnych źródeł ciepła. Pompy nie wymagają dostarczania paliwa, częs tych napraw ani konserwacji (konieczne jest tylko zlecanie corocznych przeglądów).

Pompę ciepła do podgrzewania wody użytkowej i tej znajdującej się w systemie grzewczym możesz wykorzystać zarówno w nowych, jak i w istniejących już instalacjach. Zastępując pompą stary system grzewczy, zmniejszysz koszty eksploatacyjne w domu. Oszczędzisz również czas, który jest potrzebny na dostarczanie paliwa czy sterowanie systemem grzewczym, a także zadbasz o bezpieczeństwo i stan środowiska.

Do naszych projektów systemów pomp ciepła do centralnego ogrzewania i podgrzewania c.w.u. wybieramy wyłącznie sprawdzone urządzenia. Dzięki temu zapewniamy niezawodne działanie instalacji przez wiele lat.


Dofinansowanie pompy ciepła Spytkowice – załatwimy wszystkie formalności

Wysokie koszty inwestycyjne, jakie trzeba ponieść na początek, stanowią dla Ciebie poważną barierę? Dzięki dofinansowaniom z programów rządowych nie musisz oszczędzać przez wiele lat na pompę ciepła – możesz mieć ją już teraz przy znacznie niższym wkładzie własnym.

Z dotacji na pompę ciepła skorzystasz zarówno wtedy, gdy budujesz nowy dom, jak i wówczas, gdy modernizujesz już istniejący budynek. W ramach programu „Czyste powietrze” możesz uzyskać dofinansowanie nawet 90% inwestycji.

Aby je otrzymać, należy spełnić określone kryteria i złożyć wniosek w odpowiednim terminie. Nie warto z tym zwlekać – pieniądze dla osób inwestujących w pompy ciepła są dostępne do wyczerpania środków, a zainteresowanie jest bardzo duże.

Jeśli nie wiesz, jak przygotować wniosek oraz jakie dokumenty załączyć, nie trać czasu i powierz te kwestie specjalistom. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem: załatwimy wszystkie formalności i rozwiążemy trudne przypadki.

W ten sposób wykorzystasz swoją szansę na realne zmniejszenie kosztów zakupu oraz montażu pompy ciepła dla swojego domu. A to przełoży się na czas zwrotu z inwestycji – pompa ciepła będzie Ci się opłacać już od samego początku.

Niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdujesz – na zapoznawaniu się z rozwiązaniami, podejmowaniu decyzji zakupowych czy planowaniu montażu – jesteśmy gotowi, by Ci pomóc. Skorzystaj z naszego doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii.

Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób: telefonicznie lub mailowo, aby poznać wydajne i ekonomiczne rozwiązania dla swojego domu.

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach

Zapytaj o ofertę