hero 01-min

Nowoczesna fotowoltaika w twoim domu

Odnawialne źródła energii to sposób na ekologię i oszczędność w jednym.

Rosnąca świadomość wpływu na środowisko naturalne, w połączeniu z szukaniem sposobów na zmniejszenie kosztów ogrzewania czy dostarczania energii elektrycznej do budynków zachęca konsumentów do korzystania z nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie. Jednym z najbardziej cenionych pomysłów jest fotowoltaika.


Energia ze słońca - powszechnie dostępna

Możliwość przetwarzania światła słonecznego na energię elektryczną okazała się dla branży energetycznej prawdziwym przełomem. Metoda ta doskonalona jest od lat, ale właśnie dziś staje się ona na tyle powszechna, że może stanowić dobrą alternatywę dla rozwiązań konwencjonalnych. Koszty produkcji maleją, a firmy takie jak nasza wyspecjalizowały się w fachowym montażu systemów. Także szereg innych zmian, w tym prawnych, ułatwia konsumentom wybór odnawialnych źródeł energii. A my chętnie im w tym pomagamy.

Fotowoltaika wykorzystuje efekt fotowoltaiczny – zjawisko fizyczne, za sprawą którego dochodzi do powstania prądu stałego w wyniku promieniowania świetlnego. Pozyskanie energii elektrycznej, którą następnie można wykorzystać do zasilania urządzeń w zakładzie przemysłowym czy budynku mieszkalnym, jest możliwe dzięki specjalnym panelom fotowoltaicznym. Powierzchnia, składająca się ze specjalnych modułów oraz ogniw, absorbuje promienie słoneczne, aby przemienić je w prąd.

image

 

Promieniowanie słoneczne stanowi darmowe źródło energii. Dostęp do niej mamy niemal każdego dnia – nawet jeśli słońce nie świeci, promienie UV docierają do paneli i są przetwarzane na prąd. Dzięki temu można dostarczać energię do urządzeń wchodzących w skład gospodarstwa domowego, gospodarstwa rolnego lub firmy. Możliwości zależą od tego, jakiego rodzaju panele zostaną zamontowane, a także zaawansowania systemu czy zapotrzebowań nieruchomości.

 

Fotowoltaika to całe mnóstwo korzyści

Darmowy prąd z ekologicznego źródła - tak pokrótce można scharakteryzować fotowoltaikę. Wybór takiego rozwiązania powinny rozważyć osoby, które chcą zainwestować w odnawialne źródła energii skonkretyzowanych pod względem prawnym, o wysokiej renomie oraz sprawdzonym sposobie działania. Obecnie istnieje szereg rozwiązań skierowanych zarówno do konsumentów indywidualnych, jak i biznesowych, ułatwiających inwestowanie w panele fotowoltaiczne.

Mówiąc o energii słonecznej, należy wspomnieć przede wszystkim o ekologii. Wystarczy zadbać o nowoczesną instalację, aby pozyskiwać prąd w sposób naturalny, a zatem pozbawiony ingerencji w środowisko. Fotowoltaika zapewnia nie tylko dostęp do prądu, ale także ciepła. Przy zastosowaniu odpowiednio dopasowanych rozwiązań można wykorzystać ją do ogrzewania budynków. Warto zaznaczyć tu również, że wybór takiej alternatywy generuje spore oszczędności wynikające z samodzielnej produkcji energii elektrycznej, uniezależnienia od dostawców prądu czy braku konieczności zakupu opału.

image

Co otrzymujesz od nas?


Nasza oferta jest kompleksowa. Kierujemy ją do klientów biznesowych, rolników oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się również w montażu stojących paneli fotowoltaicznych, zajmujących niewiele więcej miejsca niż moduły montowane na dachach. Uświadamiamy klientów, że pozyskiwanie zielonej energii możliwe jest również w miejscach o skomplikowanej budowie terenu. Doradzamy i bierzemy czynny udział w tworzeniu projektów. Opiniujemy plany instalacyjne, podpowiadamy wybór najlepszych rozwiązań, rozwiewamy wątpliwości i tłumaczymy ewentualne zawiłości prawne. Wreszcie przystępujemy do montażu, dbając o najmniejszy szczegół. Wprowadzamy klienta we wszystkie zasady działania fotowoltaiki. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń tego typu - wykonaliśmy ich ponad 500. Od ponad 10 lat proponujemy rozwiązania trwałe, nowoczesne, bezpieczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb konsumentów.

 

Oszczędność, łatwość użytkowania, niezależność i ochrona środowiska - to przekonujące argumenty przemawiające za wyborem paneli fotowoltaicznych. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty i współpracy.

Zobacz naszą ofertę

Powiat nowosądecki

arrow ico

Powiat Tatrzański

arrow ico

Powiat nowotarski

arrow ico

Powiat limanowski

arrow ico

Powiat myślenicki

arrow ico

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach

Zapytaj o ofertę